Tomasz Nowinski Firmu.pl

Przez moich klientów bywam nazywany kierownikiem finansowym „na godziny”. Jestem trenerem biznesu. Konsultantem dla mikro, małych i średnich firm. Praktykiem – na swoich dwóch innych działalnościach sprawdzam wszystkie rozwiązania, zanim zaproponuję je kontrahentom.

Jestem twoim specjalistą do spraw budżetowania, zmiany (naprawy) modelu biznesowego, zaplanowania i policzenia strategii działania.

Nie musisz zatrudniać mnie na etat i martwić się moim stałym wynagrodzeniem.

Kim byłem?

Współtworzyłem biuro rachunkowe i kancelarię doradztwa podatkowego. Wykładałem na wrocławskich uczelniach ekonomicznych. Zajmowałem się budowaniem i wdrażaniem controllingu (od strategii, przez budżetowanie, model, po narzędzia IT). Byłem dyrektorem finansowym i kierownikiem controllingu w kilku dolnośląskich korporacjach, kopalniach i fabrykach – najczęściej w sytuacjach wymagających ratowania zatrudniającej mnie firmy. Wiele z wyżej wymienionych zadań realizowałem jednocześnie.

Od 8 lat prowadzę szkolenia, konsultacje i mentoringi. Przekazuję do twojej dyspozycji całą moją wiedzę i doświadczenie. Pracuję głównie mikro, małymi i średnimi firmami, także zagranicznymi.

Co jeszcze?

W 2014 roku trafiłem do Azji na szkolenia biznesowe prowadzone przez najlepszych biznesmenów Azji, Australii i Nowej Zelandii.

W 2018 roku, po 3,5 roku brania udziału we wszystkich szkoleniach i spotkaniach online, po latach pracy nad dostosowaniem wiedzy do polskich warunków, stworzyłem autorskie szkolenie łączące psychologię zachowań właścicieli firm z „twardymi” finansami.

Tomasz Nowiński i FirmU.pl w sieci

Tomasz Nowiński na Linkedin

FirmU Consulting na Linkedin

FirmU Consulting na Facebooku