FirmU Consulting
Tomasz Nowiński

Bezpośrednio przez adres mail: Mail bezpośrednio do mnie
(kliknij w link lub wpisz w programie pocztowym tomasz[at]firmu.pl zastępując [at] znakiem @) – sprawdzam skrzynkę co najmniej raz na dobę.

Telefon +48 795 272 094
(większość dnia jestem u Klientów lub na sali szkoleniowej, najłatwiej złapać mnie przez SMS, oddzwonię)

Kliknij po bezpłatną konsultację (link przenosi do kalendarza aplikacji calendly)

Adres do korespondencji i biuro:

ul. Leszczynowa 20
52-436 Wrocław

NIP: 8941055167 / NIP UE: PL8941055167
Firma działa na podstawie wpisu do Ceidg.


Kim jestem?

W 2014 roku trafiłem do Indonezji na szkolenia biznesowe prowadzone przez i dla najlepszych biznesmenów Azji i Australii. Tam zaczęła się moja przygoda z email i referral marketingiem. Pracowałem zdalnie jako podwykonawca dla firm z drugiego końca świata.

W 2023 roku moje efekty były tak dobre, że w listopadzie zaproponowano mi certyfikację do poziomu samodzielnej agencji i poprowadzenie usług na Polskę. Dopięcie formalności zajęło 2,5 miesiąca.

Prywatnie jestem mężem i tatą.
Po Wrocławiu poruszam się głównie rowerem, co w sezonie daje ponad 1000 km miesięcznie.
Żegluję, nurkuję, gram na gitarze.

Kim byłem?

Współtworzyłem biuro rachunkowe i kancelarię doradztwa podatkowego. Wykładałem na wrocławskich uczelniach ekonomicznych. Prowadziłem szkolenia (księgowość, kadry i płace, controlling) i usługi „kierownika finansowego na godziny” dla małych i średnich firm. Byłem kierownikiem controllingu w kilku korporacjach i fabrykach – najczęściej w sytuacjach wymagających ratowania zatrudniającej mnie firmy.

Szybko okazało się, że strategie i pomysły marketingowe, dają moim klientom więcej niż controlling. A mi daje to ogromną radość. Wygrała pasja do marketingu.